Пошукові котушки - NEL

NEL ISO 9001

Про компанію NEL

Компанія NEL, була заснована в 2009 році в Україні у м. Харків.

Компанія "NEL" успішно пройшла сертифікаційний аудит на відповідність системи менеджменту якості міжнародному стандарту ISO 9001: 2015 і отримала відповідний сертифікат.

Ми пишаємося тим, що наша компанія стала яскравим прикладом можливості успішного впровадження українських науково-технічних розробок, які за рівнем переверщують усі зарубіжні аналоги в даному сегменті ринку. Система комплексної розробки, контроль якості, кожної котушки в польових умовах гарантують найвищу якість продукції NEL.

Українське підприємство NEL - найбільший виробник котушок для металодетекторів усіх типів на сьогодні, у всьому світі. Сьогодні продукція NEL являється лідером серед виробників пошукових котушок для металодетекторів. Котушки NEL здобули всесвітню популярність, їх можна придбати більш ніж у 20-и країнах. Високий рівень професіоналізму персоналу, доповнений можливостями передових технологій і сучасним обладнанням - запорука успішного динамічного розвитку нашої компанії в подальшому.

Виробництво NEL 

Sample image Sample image  
Sample image Sample image  
Sample image Sample image  

NEL - Лідер Національного Рейтингу якості товарів і послуг
Компанiя «NEL» у 2016 році отримала почесну статус-нагороду «Зірка Якості» від Національного рейтингу якості товарів та послуг. Нагороду вручено нашій компанії за незмінно високу якість і досягнення переваг у бізнесі серед підприємств, що працюють в Україні, а також внесок в розвиток економіки України.

Sample image Sample image  

ЗНАК МАРКУВАННЯ
Компанія NEL отримала право використання графічного зображення «Зірка якості» ™ для маркування продукції.

ЕКСПЕРТНЕ ЗАКЛЮЧЕННЯ
Вручено компанії NEL. За результатами рейтингових досліджень. Є підтвердженням завойованого статусу.